Napište nám

Kvalifikovaný certifikát PostSignum

Kvalifikovaný certifikát se nejčastěji využívá pro komunikaci s úřady státní správy. Díky němu můžete vytvořit zaručený elektronický podpis, který je uznáván všemi orgány veřejné moci (OVM). Taktéž je s ním možné vytvořit kvalifikovaný elektronický podpis pomocí bezpečného (QSCD) prostředku (např. USB tokenu či čipové karty), v rámci něhož vygenerujete klíče a uložíte následně vlastní certifikát. Dle Nařízení eIDAS je navíc tato nejvyšší forma elektronického podpisu založeného na kvalifikovaném certifikátu vydaného v jednom členském státě uznávána jako kvalifikovaný elektronický podpis ve všech členských státech.

Praktické využití nachází např. v rámci:

 • podepisování dokumentů (PDF, MS Word apod.)
 • elektronické archivace dokumentů
 • podávání žádostí o dotace
 • komunikace s FÚ, ČSSZ, MŠMT, zdravotními pojišťovnami a dalšími
 • registrací a podávání nabídek na e-tržištích (NEN, Tenderarena apod.)

V naší nabídce naleznete kvalifikované certifikáty PostSignum (PostSignum je jednou z akreditovaných certifikačních autorit), jejichž cena činí 396 Kč s DPH (327,27 kč bez DPH) / ks. Tyto certifikáty sami u klientů stejně jako komerční a komerční serverové certifikáty zřizujeme a rovněž v počítačích klientů nastavujeme.

Máte-li zájem o zřízení kvalifikovaného certifikátu, prosím napište nám přes poptávkový formulář níže nebo na info@elektronickypodpis.cz. Případně můžete přejít do sekce Zřízení elektronického podpisu a dozvědět se o naší službě více informací.

Specifikaci rozdílů mezi komerčním a kvalifikovaným certifikátem naleznete na stránce Kvalifikovaný a komerční certifikát (rozdíly).

Kvalifikované certifikáty se dále dělí na kvalifikované certifikáty pro elektronický podpis (vždy pro konkrétní osoby) a pro elektronickou pečeť (vystavuje se vždy organizaci).

Sdílet článek

Máte zájem o zřízení elektronického podpisu?

Elektronický podpis pro firmy a organizace

3 900 Kč Návštěva specialisty u vás
327 Kč Kvalifikovaný certifikát

Obnova certifikátu PostSignum

2 500 Kč Návštěva specialisty u vás
nebo
1 200 Kč Pomoc on-line a tel. (1 podpis)
327 Kč Kvalifikovaný certifikát

  Nezávazná poptávka

  Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje. Budeme Vás kontaktovat do 24 hod. s dalším postupem.
  Ceny jsou uvedeny bez DPH. Doprava po Praze, Brně, Českých Budějovicích, Zlíně a Ostravě ZDARMA. Zobrazit kompletní ceník pro více informací.

  Děkujeme za Vaši nezávaznou poptávku.

  Do 24 hodin se Vám ozveme s nabídkou a dalším postupem. Hezký den!

  Děkujeme za Vaši nezávaznou poptávku.

  Do 24 hodin se Vám ozveme s nabídkou a dalším postupem. Hezký den!