Napište nám

Elektronické autorizační razítko pro členy ČKAIT

Elektronické autorizační razítko bylo uzákoněno jako alternativa otisku razítka a vlastnoručního podpisu na základě doplnění Autorizačního zákona č. 360/1992 Sb. o nové ustanovení § 13 odst. 3 písm. b) zákonem č. 47/2020 Sb., a to s účinností od 1. 1. 2022. Nové ustanovení zní následovně:

Dokument související s výkonem činnosti autorizované osoby musí být opatřen kvalifikovaným elektronickým podpisem, založeným na kvalifikovaném certifikátu, obsahujícím jméno autorizované osoby, číslo, pod nímž je zapsána v seznamu autorizovaných osob vedeném Komorou, obor, popřípadě specializaci, označení Komory, a opatřen kvalifikovaným elektronickým časovým razítkem.

Jste-li členem ČKAIT, pravděpodobně vás zřízení Elektronického časového razítka nemine. Běžný postup získání takového razítka uvedený na stránkách https://www.ckait.cz/elektronicke-autorizacni-razitko je však nicméně poměrně zdlouhavý a pro běžného uživatele náročný. Zahrnuje totiž přihlášení člena přes PostSignum, objednání USB tokenu, objednání poukázky, vygenerování žádosti o certifikát a návštěvu pobočky České pošty.

Chcete-li tedy ušetřit čas, rádi vás celým procesem osobně provedeme, certifikát vám na dodaném USB tokenu zřídíme, nastavíme vám odběr časových razítek a vše vám během 1 hodiny ve vašem sídle názorně vysvětlíme. Máte-li tedy o naši službu zájem, prosím napište nám na info@elektronickypodpis.cz. Připravíme vám nezávaznou cenovou nabídku a prodiskutujeme co bude potřeba.

Máte zájem o zřízení elektronického podpisu?

Elektronický podpis pro firmy a organizace

3 900 Kč Návštěva specialisty u vás
327 Kč Kvalifikovaný certifikát

Obnova certifikátu PostSignum

2 500 Kč Návštěva specialisty u vás
nebo
1 200 Kč Pomoc on-line a tel. (1 podpis)
327 Kč Kvalifikovaný certifikát

  Nezávazná poptávka

  Odeslání poptávky vás k ničemu nezavazuje. Budeme Vás kontaktovat do 24 hod. s dalším postupem.
  Ceny jsou uvedeny bez DPH. Doprava po Praze, Brně, Českých Budějovicích, Zlíně a Ostravě ZDARMA. Zobrazit kompletní ceník pro více informací.

  Děkujeme za Vaši nezávaznou poptávku.

  Do 24 hodin se Vám ozveme s nabídkou a dalším postupem. Hezký den!

  Děkujeme za Vaši nezávaznou poptávku.

  Do 24 hodin se Vám ozveme s nabídkou a dalším postupem. Hezký den!